Czym jest druk offsetowy?

Większość komercyjnych wydruków katalogów, czasopism i książek odbywa się na prasach offsetowych. W drukowaniu offsetowym w sieci tekst i obrazy są umieszczane na płytkach. Następnie są przenoszone na gumowy koc, a następnie na papier. Druk offsetowy w sieci nie wytwarza żadnych szkodliwych chemikaliów i jest idealny do dużych nakładów ze względu na szybkość, niski koszt i elastyczność.

Prędkość – prasy offsetowe zwojowe wykorzystują duże rolki papieru, które są cięte podczas drukowania lub po nim. Prasy te mogą drukować dziesiątki tysięcy stóp papieru na godzinę, a operatorzy nie muszą ponownie ładować ich wstępnie przyciętymi arkuszami. Dzięki internetowej maszynie offsetowej tworzenie wielu kopii katalogu lub czasopisma jest szybkie i łatwe. Technicy mogą również szybko wymieniać płyty, co znacznie zwiększa wydajność codziennej produkcji.

Niskie koszty drukowania – rolki papieru są zwykle o połowę niższe niż koszt papieru ciętego wstępnie, więc maszyny offsetowe zwojowe mogą drukować wysokiej jakości wydruki w niskiej cenie. Mogą także przyjmować cieńszy, tańszy papier do magazynów i podobnych publikacji. Wszystko zależy od potrzeb konkretnego projektu i wizji klienta dotyczącej produktu końcowego.

– Elastyczność – drukarki drukujące druk offsetowy mogą także wykonywać dodatkowe zadania, takie jak cięcie, składanie i perforowanie papieru. Prasy internetowe mają lampy suszące, podobnie jak duży piekarnik, do szybkiego ustawiania atramentu w celu uzyskania obrazu o wysokiej jakości. Internetowe maszyny offsetowe to jedne z najnowszych dostępnych modeli, wyposażone w najnowocześniejszą technologię. Drukarnia offsetowa Papillon z Krakowa ma ponad 30 lat doświadczenia w drukowaniu, oprawianiu i wysyłaniu. Papillon może pomóc Ci stworzyć produkt wysokiej jakości, wzmocnić markę Twojej firmy i przyciągnąć nowych klientów. Jego obiekt w Krakowie ma powierzchnię ponad 180 000 metrów kwadratowych. Zadzwoń pod numer podany na stronie, aby uzyskać doskonałą obsługę od pomocnych, przyjaznych specjalistów z drukarni oferującej druk offsetowy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *