Bramy garażowe wejherowo

Otwieracze do drzwi garażowych wejeherowo z bocznym mocowaniem, znane również jako wały napędowe, mają wiele zalet, takich jak oszczędność miejsca i niskie koszty utrzymania. Ale te dwie cechy to dopiero początek. Jeśli chcesz przenieść swoje doświadczenie garażowe na wyższy poziom, jest to dla Ciebie mechanizm otwierania drzwi. Jest niedrogi, trwały, niezawodny i łatwy w obsłudze. Ten mechanizm otwierania drzwi garażowych można również umieścić poza zasięgiem wzroku, więc gdy wjedziesz do garażu, powita cię czysta linia i niezakłócony sufit. W każdym domu ważne są dwie rzeczy: przestrzeń i konserwacja. W idealnym świecie będziesz w stanie zmaksymalizować powierzchnię w domu i utrzymać wszystkie urządzenia i oprawy w zerowej konserwacji. Otwieracz do drzwi garażowych z wałkiem rozrządu pasuje do tego opisu. Oto lista niektórych zalet otwierania drzwi i bram garażowych do montażu bocznego:


Nie blokuje sufitu: otwieracze drzwi garażowych montowane z boku są zamontowane na bocznej ścianie drzwi garażowych, stąd ich nazwa. Jeśli masz duży samochód zaparkowany w garażu, jest to doskonała opcja. Zamontowanie otwieracza z boku otworzy również więcej schowków w garażu.

Brak potrzeby szyny: z mocowaniem bocznym nie potrzebujesz szyn do zawieszenia swojego otwieracza.

Łatwa konserwacja: Główną zaletą smarowania wałka rozrządu jest to, że nie kapie na podłogę lub samochód. Nie będziesz też musiał dostosowywać drzwi z powodu rozciągnięcia kabla. Ponieważ ten otwieracz nie wymaga szyn, istnieje również jedna mniejsza część, która wymaga czyszczenia.

Oszczędność miejsca: W przeciwieństwie do instalacji na wózkach, które zajmują miejsce w garażu, otwieracze wałków są montowane z boku i tworzą więcej miejsca w garażu. Ważne jest, aby wspomnieć, że aby zamontować wałek napędowy, garaż nie może mieć niskiego prześwitu. Dla tego rodzaju otwieracza konieczny jest wysoki sufit podnoszący. Twój garaż musi również mieć gniazdko na czele garażu przy drzwiach. Na koniec musisz mieć miejsce po bokach drzwi, aby zainstalować otwieracze drzwi garażowych do montażu bocznego.
Jako firma Apus od ponad 30 lat naprawiamy i instalujemy komercyjne i mieszkaniowe bramy garażowe wejherowo, co oznacza, że ​​mamy doświadczenie w instalowaniu i naprawie bram garażowych wszystkich modeli, rozmiarów i typów. Kiedy nadejdzie czas na zakup mechanizmu otwierania drzwi garażowych z wałem przegubowym, będziemy tutaj, aby pomóc zapewnić sprawną instalację. Oferujemy również usługi w zakresie bezpieczeństwa bram, systemów kontroli dostępu i innych. Jeśli poszukujesz partnera, który zapewni jakość i wiedzę potrzebną do bram garażowych, zaufaj Apus. Skontaktuj się z nami już dziś.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *