Czy obozy jeździeckie będą dla Ciebie odpowiednie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się więcej!

Nasz program obozów jeździeckich w Rancho Ulinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 – zatem każdego dnia Obozowicze zostaną umieszczeni w grupach zgodnie ze swoimi umiejętnościami jeździeckimi, ponieważ naszym głównym celem jest utrzymanie wszystkich naszych jeźdźców w bezpiecznym miejscu i w odpowiednim środowisku edukacyjnym, które zapewni im sukces i wielką frajdę z konnej jazdy.

Każdy dzień na obozie jeździeckim obejmuje 2 lekcje jazdy konnej i 2 lekcje symulacji. (Oczywiście, jeśli pozwala na to pogoda jazda konna odbywa się na świeżym powietrzu). Od każdego uczestnika obozów jeździeckich oczekuje się, że każdego dnia będzie prowadził, szykował i sztyletował własnego kucyka czy konia. Nasze obozy jeździeckie są obfite w lekcje rozwiązywania problemów i chorób konie, a także tego jak je rozpoznawać. Podczas gdy trwają obozy jeździeckie uczestnicy poznają tematy związane z pielęgnacją koni, takie jak pielęgnacja kucyków i grzyw, które noszą. Jako obozy jeździeckie posiadamy bardzo zróżnicowany program dla wszystkich, od tych, którzy to ich pierwsze doświadczenie z końmi do tych, którzy jeżdżą konno od lat.

Weź udział w obozach jeździeckich w Agroturystyce Rancho Ulinia i pokochaj konie – spędź wakacje w otoczeniu pięknej przyrody i okolic morza bałtyckiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *