Peruki z firmy Rokoko

Dz Alternatywne włosy, peruki czy topper to świetny sposób na poprawę wyglądu! Plus, mogą być super wygodne i sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się pięknie. Zasługujesz na wygląd i dobre samopoczucie! Jeśli wspaniałe włosy zbliżają cię do siebie, to jest warte każdego grosza! Kiedy wyglądamy najlepiej, pomaga nam to czuć się świetnie.

Oto kilka prostych kroków, które doprowadzą Cię do idealnej peruki na głowę. No to ruszamy! WYBIERZ TOPPER – Brzmi prosto, prawda? Istnieje duży wybór rozmiarów peruk, włókien, konstrukcji i długości. Aby wspomóc ten proces, podzielimy go na cztery proste pytania, które warto zadać sobie. Te pięć pytań powinno pomóc ci zawęzić opcje i znaleźć idealny topper: A.

Jaki jest podstawowy rozmiar peruki, którego potrzebuję? Użyj pomiarów od przodu do tyłu i od boku do boku, aby znaleźć najlepszy rozmiar bazy. Podczas wyszukiwania w Internecie toppery podają wymiary podstawowe. Jednym z przykładów jest peruka z Rokoko orozmiarze bazowym 5,25 ”x 5,75”, co oznacza, że ​​szerokość wynosi 5,25 ”, a wysokość 5,75”. Daje również wymiar długości włosów. Ten kawałek ma 18 ”długości. Należy zauważyć, że jeśli długość włosów na peruki jest zbyt długa, zawsze można ją przyciąć przez profesjonalistę lub fryzjera, który pracował z alternatywnymi włosami. B.

Jakiego typu konstrukcji peruki chcę? Istnieje wiele różnych rodzajów konstrukcji dla Top Piece: zwykłe, monofilowe / wiązane ręcznie, koronki z przodu i podwójne monofilament. (Zobacz nasz Słownik, aby dowiedzieć się, co oznaczają te terminy.) Najbardziej naturalnym wyglądem i stylem jest wiązanie żyłki / ręki lub wiązanie 100% ręki. Każde włosy są przeciągane przez czapkę, aby wyglądać i czuć się jak naturalne włosy. Poniżej zamieszczam zdjęcia poszczególnych konstrukcji czapek, do których możesz się odnieść.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *